Skorzystaj z naszej oferty

Planujesz wyjątkowe wesele lub inne wydarzenie?

sc_services_image
01

Dekoracja świetlna – litery LOVE

Świecący napis 3D LOVE perfekcyjnie podkreśli uczucie łączące dwoje osób. Idealny na śluby, wesela i rocznice zawarcia związku

02

Oprawa muzyczna ślubów

Zamknij oczy i wyobraź sobie Wasz dzień… Idziecie do ołtarza, w tle słychać anielski głos skrzypiec…

03

Samochód do ślubu

Wynajem aut do ślubu i nie tylko – zadbaj o komfortową, bezpieczną podróż w przyjacielskiej atmosferze oraz efektowne wejście na każdą imprezę.

04

Ciężki dym – taniec w chmurach

Uwolnij się od stresu związanego z pierwszym tańcem. Razem możemy to osiągnąć. Ba, możemy osiągnąć znacznie więcej. Zobacz czym jest TANIEC W CHMURACH

05

Dekoracje światłem sal weselnych

Chyba wszyscy zgodzimy się, że w noc wesela odpowiednie oświetlenie jest niezwykle ważne. To właśnie ono (między innymi) tworzy niezapomnianą atmosferę tej niepowtarzalnej nocy.

06

FotoBudka

Zadbaj o świetną zabawę gości, a przy okazji (i przede wszystkim) o utrwalenie ulotnych wspomnień z Twojej imprezy!

07

FotoLustro

Zachwyć wszystkich Waszych gości absolutną nowością. Dostarcz szampańskiej zabawy, a przy okazji pochwyć wspomnienia i stwórz z nich wyjątkową księgę gości ze zdjęciami!

08

Bańki mydlane – wytwornica baniek

Jak efektownie wyjść z kościoła lub urzędu po zawarciu związku małżeńskiego? Wiele par na pewno zadaje sobie to pytanie. Dlaczego nie w towarzystwie… baniek mydlanych!

Opinie klientów

Klienci o nas

Dziękujemy za wspaniałą grę na skrzypcach! Gorąco polecam, Pani Ula pięknie zagrała się z organistą oraz śpiewaczką, wspaniałe dopełniając utwory i tworząc niepowtarzalną całość!

Justyna Lipińska
Justyna L.

Serdecznie polecam. U mnie na weselu była foto-budka, świetnie sprawdziła się jako dodatkowa atrakcja, nie tylko wśród młodszych gości, ale również starszemu gronu przypadła do gustu. Dodatkowo polecam oprawę muzyczną w kościele, to co ta pani robi na skrzypcach dotknie głęboko każdego. To co oferuje ta firma to świetna zabawa, dodatkowa pamiątka z imprezy jak i wspaniałe przeżycie.

Marcin Rzeszot
Marcin R.,Radom

Polecam !!!! Moja ocena na 6+ . Korzystałam z usług foto budki. Wspaniali ludzie, bardzo pomocni. O nic nie musiałam się martwić , wszystko szło zgodnie z planem. Jeszcze raz bardzo mocno polecam. Pewnie jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.

Basieńka Skorupa-Zamaria
Basieńka S.-Z.,Warszawa

Od Uli i Darka korzystaliśmy z ciężkiego dymu i fotobudki - obie atrakcje to był strzał w 10. Z fotobudki mamy na pamiątkę zdjęcia w księdze gości, przy zdjęciach była świetna zabawa i dużo śmiechu. Dym zachwycił nie tylko nas, ale tez najmłodszych uczestników wesela. Z całego serca polecamy! 

Aleksandra Orzeł (Krupa)
Aleksandra O. (K.), Kraków