Ciężki dym – taniec w chmurach

Jak oczarować gości pierwszym tańcem? To proste. Po pierwsze: odpowiedni układ taneczny. Po drugie: odpowiednia oprawa. O ile o to pierwsze musicie zadbać sami, o tyle w tym drugim możemy Was wesprzeć.

Ciężki dym sprawi, że Wasz taniec wyglądać będzie po prostu bajecznie. I to bez względu na to, czy będziecie wykonywać skomplikowany, wyuczony układ taneczny, czy też będziecie spontanicznie kołysać się w rytm muzyki. Nie bez kozery efekt tańca w ciężkim dymie często nazywany jest tańcem w chmurach.

Mało tego. Efekt ciężkiego dymu zakryje wszystkie Wasze ewentualne małe wpadki i niedociągnięcia w tańcu, a na taką okoliczność zawsze warto się zabezpieczyć!

Nasza wytwornica ciężkiego dymu produkuje dym z zestalonego dwutlenku węgla w postaci suchego lodu. Nie jest to gryzący dym, z niskich jakościowo urządzeń, a jedynie skondensowana para wodna, która nie „gryzie”, nie „dusi” uczestników imprezy i nie pozostawia żadnego osadu.

Powstały w ten sposób dym unosi się nisko przy podłodze, towarzysząc Wam w pierwszym tańcu lub podczas krojenia tortu weselnego.