Święcąca dekoracja – litery LOVE

Świecące litery LOVE ozdobią każdą salę bankietową. Idealna dekoracja świetlna na wszelkie uroczystości weselne oraz uroczystości obchodów rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Nasze litery świecą „ciepłym”, „miękkim” światłem, które nada niezapomniany klimat Waszemu przyjęciu, nieco w stylu RETRO.

Litery świetnie sprawdzą się zarówno na przyjęciach w stylu glamour, ale równie dobrze wpiszą się w stylistykę wesela w stylu np. rustykalnym. Pasują do każdego rodzaju sali balowej – obojętnie, czy tej super nowoczesnej, dopiero wybudowanej, czy też lekko starszej, już nieco „nadszarpniętej zębem czasu”. Takie sale również „zyskają” w Waszych oczach, w oczach Waszych gości, dzięki zastosowaniu tej dekoracji świetlnej.

Przy dobrej pogodzie, możliwość ustawienia liter w plenerze, np. przed wejściem do lokalu.

Wymiary liter:
– wysokość: 120 cm
– szerokość po rozstawieniu: ponad 4 metry

Możliwość wynajmu na samo przyjęcie weselne, jak również na przyjęcie weselne z poprawinami.

Świecąca dekoracja LOVE to również idealna scenografia dla pięknych pamiątkowych zdjęć, zarówno dla Was – pary młodej – oraz dla Waszych gości, którzy na pewno nie przejdą obok niej obojętnie. Nasze litery sprawdzą się perfekcyjnie zarówno za dnia – w świetle dziennym – jak i w nocy. Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami: