Fotobudka

Fotobudka to idealny pomysł na atrakcję każdego wesela, studniówki, osiemnastki, imprezy sylwestrowej i karnawałowej, wyjazdu integracyjnego, imprez firmowych i innych. Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewniając dobrą zabawę oraz – co chyba najważniejsze – utrwali Wasze wspomnienia, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund.

Wynajem fotobudki odbywa się zawsze pod asystą / nadzorem osoby odpowiednio przeszkolonej w zakresie obsługi urządzenia. Nasi asystenci są do dyspozycji Państwa podczas całego okresu wynajmu. Choć interfejs urządzenia jest łatwy i przejrzysty, służą pomocą i radą gdybyście Państwo mieli jakieś wątpliwości.

Podczas wynajmu, dla uświetnienia zabawy do dyspozycji gości zestaw rozmaitych gadżetów imprezowych, takich jak peruki, maski, okulary, opaski, czapki, kapelusze, szale typu boa i inne.

Na życzenie zorganizujemy dla Państwa zestaw gadżetów tematycznych, np. tabliczek z wybranymi przez Państwa napisami.

Ciekawą usługą dostępną podczas wynajmu jest pokaz slajdów na ekranie fotobudki. Możemy stworzyć dla Państwa specjalny pokaz Waszych zdjęć. Mogą to być na przykład Wasze zdjęcia z okresu młodości i narzeczeństwa. Taki pokaz na pewno przykuje uwagę do urządzenia i sprawi, że Wasze wesele będzie jeszcze długo w pamięci gości.

Najczęściej wybieraną opcją jest fotobudka z pamiątkową księgą gości. Wasi goście korzystają z fotobudki, a następnie wklejają pamiątkową kopię zdjęcia do księgi oraz wpisują w niej życzenia. Księga taka po latach stanowi niezwykłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia!