Fotolustro

FotoLustro to absolutna nowość, nie tylko w naszej ofercie ale na całym rynku. Jest to rodzaj fotobudki, jednakże aparat oraz wszystkie podzespoły ukryte są za taflą lustra weneckiego, które otacza ozdobna rama. Dodatkowo na lustrze wyświetlane są animacje imprezowe, a samo lustro jest dotykowe i pozwala uczestnikom imprezy na interakcje! Prawda, że brzmi świetnie? I takie właśnie jest nasze magiczne lustro selfie mirror.

Idealny pomysł na atrakcję każdego wesela, studniówki, osiemnastki, imprezy sylwestrowej i karnawałowej, wyjazdu integracyjnego, imprez firmowych i innych. Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewniając dobrą zabawę oraz – co chyba najważniejsze – utrwali Wasze wspomnienia, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund.

Wynajem fotolustra odbywa się zawsze pod asystą / nadzorem osoby odpowiednio przeszkolonej w zakresie obsługi urządzenia. Nasi asystenci są do dyspozycji Państwa podczas całego okresu wynajmu. Choć interfejs urządzenia jest łatwy i przejrzysty, służą pomocą i radą gdybyście Państwo mieli jakieś wątpliwości.

Na życzenie zorganizujemy dla Państwa zestaw gadżetów tematycznych, np. tabliczek z wybranymi przez Państwa napisami.

Podczas wynajmu, dla uświetnienia zabawy do dyspozycji gości zestaw rozmaitych gadżetów imprezowych, takich jak peruki, maski, okulary, opaski, czapki, kapelusze, szale typu boa i inne.

Najczęściej wybieraną opcją jest fotolustro z pamiątkową księgą gości. Wasi goście korzystają z fotolustra, a następnie wklejają pamiątkową kopię zdjęcia do księgi oraz wpisują w niej życzenia. Księga taka po latach stanowi niezwykłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia!