Samochód do ślubu – wynajem aut ślubnych

Chrysler 300C w kolorze Biała Perła

Amerykańska limuzyna Chrysler 300C w kolorze Białej Perły to mówiąc krótko idealny samochód do ślubu! Nietuzinkowy, elegancki kolor auta sprawi, że wpasuje się ono idealnie w Wasz ślub i wesele. Komfortowe i eleganckie wnętrze pozwoli Wam zrelaksować się podczas podróży, a nasz kierowca zadba o dobrą atmosferę.

Obejrzyj film prezentujący nasze auto. Włącz pełny ekran.

To auto zapewni Wam maksymalny komfort podróżowania oraz maksymalne bezpieczeństwo. Stworzone na amerykańskie warunki, budzi podziw na ulicy swoimi gabarytami i dostojnością. Wewnątrz wszelkie możliwe udogodnienia: klimatyzacja, jasna beżowa tapicerka skórzana, nawigacja, tempomat, automatyczna skrzynia biegów i wiele więcej. Silnik 5,7 litra oraz 350 koni mechanicznych surowej mocy, ale nie będziemy o tym więcej pisać, bo przecież nie o to szybkość czy moc chodzi podczas podróży w dniu ślubu, lecz o komfort, bezpieczeństwo oraz elegancję.

Auto ma ogromne wnętrze. Jak na nadwozie typu sedan posiada wręcz niespotykaną ilość miejsca z tyłu. Zmieści każdą, nawet największą suknię ślubną – zapewniamy. Przepastny bagażnik – w amerykańskim stylu – pozwoli przewieźć wszystkie Wasze prezenty ślubne.

BMW X3 w kolorze Biel Ivory

Nasze BMW X3 to komfortowy, miejski SUV w perfekcyjnym kolorze lakieru, wręcz idealnym dla ceremonii ślubnych. Wewnątrz wszystkie możliwe luksusy: jasna pół-skórzana tapicerka w kolorze beżowym, automatyczna skrzynia biegów, tempomat, klimatyzacja, nawigacja i inne.

Dzięki przyciemnianym tylnym szybom poczujecie aurę intymności i będziecie mogli – choć na chwilę – ukryć się przed spojrzeniami wszystkich gości i przypadkowych osób, bo przecież tego dnia wszystkie oczy zwrócone będą na Was. Jeżeli więc szukacie pięknego auta do ślubu, które dostarczy choć trochę prywatności w tym szczególnym dniu, pozwoli Wam odpocząć podróżując pomiędzy urzędem, kościołem czy salą bankietową, jesteście pod właściwym adresem.

Wszystkie nasze pakiety wynajmu aut obejmują:

  • indywidualnego kierowcę
  • dojazd i powrót z miejsca świadczenia usługi w cenie wynajmu
  • mycie auta przed i po zakończonej usłudze
  • nakładki na tablice rejestracyjne typu „Młoda Para”, „Nowożeńcy”
  • dekorację auta wybranym stroikiem (kilka wzorów do wyboru z aktualnej oferty)